Bonboniéry & dárky

sladké překvapení potěší při jakékoli příležitosti

POŠTOVNÉ JEN 49 KČ

Slovensko 179 Kč

V roce 1900 navrhl Alfons Mucha pro španělskou čokoládovnu Amatller kolekci plakátů a obalů. Okamžitě se stala hitem a i po 100 letech ji milují zákazníci Amatller po celém světě.

Celý 1 kg báječné mléčné nebo tmavé čokolády s celými lískovými oříšky. A není oříšek jako oříšek. Čokoládovna Venchi používá pouze certifikované IGP oříšky z italské oblasti Piemont, které jsou považovány za nejlepší světovou kvalitu. 

I muži mají své dny…

Čokoládové doutníky Venchi jsou vyráběny ručně z tech nejkvalitnějších surovin podle tradiční receptury.  Originální dárek potěší i pobaví. Ideální ve dvojce se zlatou cihlou Venchi.

hand made in Prague

V čokoládové manufaktuře v srdci Prahy odlévá náš čokolatiér ručně do forem prvotřídní čokoládu a zdobí ji vybranými ingrediencemi. Proč ručně? Čokoládu milujeme. A tabulku kvalitní čokolády si nejlépe vychutnáme, když je co nejtenčí. Pak se tak krásně rozplývá na jazyku… Ingredience jsou ale nejlepší co největší. Ať je do čeho kousnout! A tak velké kousky ovoce a oříšků klademe ručně na tenounké tabulky čokolád. Toto žádný stroj nedokáže…
Mléčné tabulky jsou vyrobeny z čokolády Alunga s 41% kakaa, tmavé tabulky připravujeme ze „single origin“ čokolády Madagascar 60% cocoa.